Жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, захисні ролети в Києві!

Акція!

Запишись на БЕЗКОШТОВНИЙ замір
до 30 квітня і ОТРИМАЙ
1000 грн

на бонусний
рахунок*

*при замовленні від 2000грн

Nikoss в Києві   якісне виготовлення та встановлення жалюзі і ролет на вікна. Жалюзі на пластикові вікна, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, ролети, захисні ролети, рольставні в найкоротші терміни!

Літо закінчилося, і тепер ми не ховаємося від сонця, а, навпаки, хочемо поніжитися в його ласкавих променях. Хтось подумає, от можна і відкласти покупку жалюзі до наступного літа. Але, насправді, проблема регулювання світла, що надходить у наші вікна, актуальна цілий рік.

Уявіть, ще хвилину тому вам так приємно було сидіти на сонячній кухні за чашкою ранкової кави, розглядаючи жовті крони дерев за вікном, і ось тепер за комп'ютером ви не знаєте, як повернути екран, щоб врятувати зображення від нав'язливих сонячних відблисків. Так… все в світі відносно. І щоб не злитися даремно на Сонце, проміння якого ви тільки що раділи, або на Місяць, світло якої не дає заснути вночі, бажано встановити жалюзі, не чекаючи кращих часів. Тим більше, що купити жалюзі та тканинні ролети на вікна в Києві тепер набагато простіше, ніж влітку, оскільки все ж виробники жалюзі влітку просто вибивалися з сил, виконуючи термінові замовлення бажають скоріше сховатися від палючого сонця. Тепер наші фахівці можуть працювати більш спокійно і розмірено, а наша компанія швидше виконувати ваші замовлення.

Никосс

Наша команда майстрів

Прийшло літо 2016, і як приємно закрити на ніч вікна, опустивши зовнішні захисні ролети, особливо якщо вітер так і жбурляє потоки дощу скло. А адже скоро зима, і снігові хуртовини, завывающие за вікном, зовсім не додадуть затишку вашій оселі, тут і прийдуть на виручку міцні рольставні, які не тільки закриють вікна від поривів холодного вітру, але й позбавлять від шуму вулиці. Тепло і затишно в будинку, коли вікна та двері міцно захищені зовні ролетами від природних катаклізмів.

Якщо ви ще не визначилися з дизайном вікон для вашої вітальні, спальні або дитячої, консультанти нашої компанії допоможуть вам обрати не тільки найкрасивіші жалюзі, найбільш точно підходять до інтер'єру вашої квартири, але і оптимально практичні, що стосується експлуатації і догляду. Ми виготовимо для вас горизонтальні або вертикальні жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, бамбукові штори, штори Бриз, захисні ролети будь-яких розмірів і кольорів.

Замовити в Києві можна і рулонні, тканинні жалюзі, джутові та бамбукові ролети та інші сонцезахисні системи. Фахівці нашої компанії виготовлять їх, а також встановлять швидко і якісно.

Для того, щоб ціна жалюзі і ролет в Києві була невисокою, наша компанія докладає багато зусиль. Ми самі здійснюємо повний цикл виготовлення ролет та жалюзі, починаючи від замірів і закінчуючи якісної установкою та гарантією тривалої експлуатації. Комплектуючі матеріали та аксесуари для виготовлення жалюзі і ролет ми купуємо оптом безпосередньо у відомих і перевірених виробників з Європи, Туреччини, Малайзії.

Купити жалюзі на вікна, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, ролети, захисні ролети, рольставні в Києві можна, зателефонувавши за телефонами:
+38 (044) 209 99 98,
+38 (099) 703 10 82,
+38 (067) 579 97 50,
+38 (093) 598 93 55.

замовити жалюзі та тканинні ролети в Києві можна прямо з нашого сайту.

Запрошуємо до співпраці дилерів та компанії, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Вигідні умови співпраці! Низькі оптові ціни на жалюзі на пластикові вікна, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, ролкеты, захисні ролети, рольставні і комплектуючі!

Никосс, м. Київ